Перевіряючих стане менше!

04 березня 2021 року Верховна Рада України прийняла в цілому проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення”, реєстр. №0958 (ось як голосували за це депутати http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=10247).

Серед авторів проекту, який  був внесений 2017 року, є і Оксана Продан.

Більше того, в прийнятій редакції збережені поправки Оксани Продан в  статті 1 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та статті 188-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо визначення конкретних перевірок.

Після підписання Президентом і оприлюднення, Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення” позбавить органи місцевого самоврядування повноважень щодо здійснення перевірок за додержанням підприємствами законодавства про працю та зайнятість населення.

Можливість коментувати відключена.