Оксана Продан очолила Організаційний комітет Молитовного сніданку на Буковині – чи не єдине місце взаємодії в області останніх років

Про це колишня народна депутатка України Оксана Продан написала на своїй сторінці у ФБ.

Вірити Богу, ходити в церкву/синагогу/мечеть чи молитися вдома, – справа кожного.

Я вірю в Бога, вірю Богу та в те, що Він завжди зі мною.

Вивчати Слово, а не просто читати чи слухати, я почала під час молитовних сніданків в Парламенті, які багато років організовує Павло Якимович Унгурян.

А потім були Всеукраїнські щорічні сніданки, з незмінними ведучими Oksana Bilozir та Павло Унгурян, на яких за одними столами були політики з різних політичних сил і служителі різних релігій.

Американський молитовний сніданок багато років тому показав, як об’єднуються навколо Бога непримиримі супротивники, як Президент пов’язує свої сподівання з Богом і що слова «in God we trust» це не просто напис чи фраза, а цінність.

Тому була щиро рада, коли й на Буковині, в моїй рідній Чернівецькій області, почали проводити молитовні сніданки. Всю складну при цьому роботу роками робить Іван Мунтян запрошуючи до організації, співпраці та участі абсолютно різних політиків і віруючих, містян, гостей краю та навіть міжнародні делегації.

В останні, складні політично та фінансово роки, ці молитовні сніданки, напевне, були чи не єдиним місцем взаємодії в області.

Минулого року молитовні сніданки не відбулися через пандемію, але вони відновлюються. Вчора відбулись сніданки в Івано-Франківській та Черкаській областях, готуються інші…

Вчора ж розпочали підготовку до чергового Молитовного сніданку й на Буковині.

Маю велику честь бути запрошеною очолити Організаційний комітет. Впевнена, що до цього Комітету ввійдуть представники всіх конфесій та всіх політичних сил, які вірять Богу та з Господом служать людям на спільний розвиток краю та України. Ми, як завжди, відкриті до співпраці з тими, хто готовий братися до роботи задля спільної молитви.

Знаю, що наш Молитовний сніданок стане одним з багатьох місць присутності Господа в Україні та світі, що таких місць Бога на землі ставатиме все більше й більше, що кожен з нас з того сніданку ще більше служитиме Всевишньому.

Джерело

Можливість коментувати відключена.