Каталог наукових розробок Чернівецького Національного Університету ім. Юрія Федьковича

Розвиток наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності – одне із пріоритетних перспективних завдань Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, науковий потенціал якого підтверджується високими рейтинговими оцінками, як державних, так і міжнародних експертних груп.

Зокрема, в 2021-му році Університет посів 6-те місце за показниками наукометричної бази даних Scopus, у Консолідованому рейтингу знаходиться на 15-му місці, у рейтингу найліпших класичних закладів вищої освіти України – на 9-му місці, за рейтингом Топ-200 Україна – на 10-му місці. Університет нарощує свої позиції у списках найпродуктивніших наукових організацій світу за всесвітнім рейтингом міжнародної агенції SCImago та міжнародним рейтингом університетів Times Higher Education World University Rankings.

З метою представлення своїх розробок для практичного використання в різних галузях народного господарства Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича було розроблено КАТАЛОГ НАУКОВИХ РОЗРОБОК.

На сьогодні в Університеті є 2 навчально-наукові інститути, 10 факультетів, ряд навчально-наукових центрів та лабораторій, працівники яких готові долучитись до виконання завдань замовників наукових розробок і пропозицій, здатні виконати їх на найвищому рівні.

У Каталозі наукових розробок зібрано інформацію про найліпші наукові розробки та пропозиції науковців Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за період 2016 – 2020 роки.

Каталог буде цікавим, як керівникам державних і приватних підприємств та організацій виробничого профілю, так і очільникам об’єднаних територіальних громад, органам місцевого самоврядування, які прагнуть розробляти та реалізовувати інноваційні проєкти та шукають надійних професійних партнерів.

Інформація про наукові розробки та пропозиції в каталозі систематизована відповідно до напрямів наукової діяльності Університету:

-  біологія та охорона здоров’я;

- математичні науки та природничі науки;

- технічні науки;

- гуманітарні науки та мистецтво;

- суспільні науки;

- аграрні науки та ветеринарія.

Можливість коментувати відключена.