Прокурору м. Києва
Р.М. ГОВДІ
Щодо діяльності співробітників СВ Солом’янського УП ГУ НП в м. КиєвіШановний Романе Михайловичу!
До мене, як до народного депутата України, звернувся директор ТОВ «ГРІН ПАУЕР ТЕХНОЛОДЖІ» Качанов О.І. щодо порушення, на думку заявника, співробітниками СВ Солом’янського УП ГУ НП в м. Києві кримінального процесуального законодавства та перевищення посадових повноважень при відкритті та досудовому розслідуванні кримінального провадження №12017100090001081 від 31.01.2017 року.
Керуючись статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України», з дотриманням рішення Конституційного суду України від 11.04.2000 року № 4-рп/2000, прошу Вас розглянути звернення директора ТОВ «ГРІН ПАУЕР ТЕХНОЛОДЖІ» Качанова О.І. за належністю.
Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене та заявника.
Додаток: - копія звернення директора ТОВ «ГРІН ПАУЕР ТЕХНОЛОДЖІ» Качанова О.І. від 07.05.2017 року №1-01-17 – на 4 арк.З повагою,
Народний депутат України Оксана ПРОДАН
Підписуйтесь!