Депутатське звернення до начальника ГУ НП в Харківській області О.В. Беха щодо неналежного виконання посадових обов’язків слідчим СВ Липецького ВП Харківського ВП ГУ НП в Харківській області

Начальнику 

Головного управління

Національної поліції в Харківській області

О.В. БЕХУ

Щодо досудового розслідування
у кримінальному провадженні
від 10.08.2017 року №1201722077000591

Шановний Олеже Володимировичу!

До мене, як до народного депутата України, звернувся Володавський І.І. щодо неналежного, на думку заявника, виконання посадових обов’язків слідчим СВ Липецького ВП Харківського ВП ГУ НП в Харківській області при досудовому розслідуванні у кримінальному провадженні від 10.08.2017 року №1201722077000591.

Керуючись статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути звернення Володавського І.І. за належністю.

Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене та заявника.

Додаток:
- копія звернення Володавського І.І. від 10.11.2017 року – на 1 арк.

З повагою,

Народний депутат України                                                                Оксана ПРОДАН

ВІДПОВІДЬ ГУ НП В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ від 12.01.2018 року

Можливість коментувати відключена.