Відповідь на звернення ТОВ «ВІОТЕХСОМ» щодо забезпеченні нагляду за додержанням співробітниками Головного слідчого управління Національної поліції України та Слідчого відділу Управління розслідування злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях Генеральної прокуратури України

Директору

ТОВ «ВІОТЕХСОМ»

М.М. ЧЕРНИШИНУ

Шановний Миколо Миколайовичу!

За зверненнями ТОВ «ВІОТЕХСОМ» щодо мого сприяння у забезпеченні нагляду за додержанням співробітниками Головного слідчого управління Національної поліції України та Слідчого відділу Управління розслідування злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях Генеральної прокуратури України законодавства України при досудовому розслідуванні кримінального провадження від 19.07.2016 року №42016101100000224, звертаю Вашу увагу на наступне.

Повноваження народного депутата України у взаємовідносинах із органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціям визначені частиною 5 статті 17 Закону України «Про статус народного депутата України».

Пропозиції, вказівки, вимоги народного депутата України мають відповідати Конституції і законам  України  і  можуть  стосуватися лише питань, пов’язаних з депутатською діяльністю.

Питання нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність,  дізнання і досудове слідство, а також питання провадження слідчими прокуратури досудового слідства в конкретних кримінальних справах не є такими, що  пов’язані  з  депутатською діяльністю. Така позиція визначена у рішенні Конституційного Суду України від 11.04.2000 року № 4-рп/2000.

Як народний депутат України, я направила депутатське звернення до Генеральної прокуратури України щодо розгляду звернень ТОВ «ВІОТЕХСОМ» в межах компетенції, про результати розгляду яких Вас буде повідомлено Генеральною прокуратурою України, а відповідь також буде розміщено на моєму сайті http://oksanaprodan.com.ua/category/vhidna/.

З повагою,

народний депутат України                                                                Оксана ПРОДАН

Можливість коментувати відключена.