Відповідь на звернення Топтун І.О. щодо порушення її трудових прав при звільненні з роботи

 

І.О. ТОПТУН

Шановна Ірино Олександрівно!

На Ваше звернення від 22.04.2017 року щодо порушення Ваших трудових прав та трудових прав Мамалиги О.В. при звільненні з роботи у виконавчому апараті Тальнівської міської ради Черкаської області, повідомляю

Відповідно до ст. 55 Конституції України, ст.ст. 1, 16 Закону України «Про звернення громадян» Ви маєте гарантоване право звернутись до уповноважених органів за захистом порушених прав самостійно.

Відповідно до ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України, внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та проведення досудового розслідування здійснюється прокурором або слідчим на підставі повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення.

Таким чином, для реєстрації Вашої заяви у Єдиному реєстрі досудових розслідувань необхідно направляти її безпосередньо до органів, уповноважених вчиняти відповідні процесуальні дії.

Рішенням Конституційного Суду України від 11.04.2000 року № 4-рп/2000 будь-які пропозиції, вказівки і  вимоги народного депутата України до прокурорів з питань, нагляду за додержанням  законів органами,  які проводять оперативно-розшукову діяльність,  дізнання і досудове слідство, а також до слідчих прокуратури з питань досудового слідства в конкретних кримінальних справах визначені неправомірними.

Як народний депутат України, я готова у відповідності до статті 17 Закону України «Про статус народного депутата України» звертатись за кожним порушенням Ваших прав, у разі відсутності реагування на Ваші заяви.

З повагою,

Народний депутат України                                                                Оксана ПРОДАН

 

Можливість коментувати відключена.