Відповідь на звернення Профспілки захисту підприємництва м. Хмельницького щодо підтримки законопроектів №5711 та №9533

Голові Ради

Профспілки захисту

підприємництва м. Хмельницького

Н.В. КНЕЦЬ

Шановна Надіє Володимирівно!

Дякую Вам за Ваші звернення від 05.02.2019 року №13, від 07.02.2019 року №16, від 08.02.2019 року №20 на підтримку законопроектів №5711 та №9533.

Я є автором законопроекту №5711, яким передбачено зменшення розмірів штрафних санкцій за порушення трудового законодавства, скасування відповідальності за недопуск до незаконної перевірки, скасування відповідальності за несвоєчасність подання звіту або його подання за невстановленою формою, якщо це не призвело до втрат бюджетів різних рівнів або Пенсійного фонду України, тому, звісно, я і доповім, і підтримаю його при розгляді законопроекту у Верховній Раді України.

Я неодноразово зверталася до Голови Верховної Ради України щодо підтримки та невідкладного внесення законопроекту №5711 на розгляд Верховної Ради України.

Про внесення законопроекту №5711 неодноразово звертався Голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Галасюк В.В. та в.о. Голови  Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Каплін С.М.

Законопроект №5711 підтримали 10 місцевих рад та більше 30 об’єднань роботодавців і підприємців України.

Окрім цього, я є співавтором законопроекту №6489, прийнятого в першому читанні, метою якого є удосконалення порядку здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, підвищення його ефективності, зменшення фінансового навантаження на суб’єктів господарювання.

А також співавтором законопроекту №10012, метою якого є реальна державна підтримка розвитку в першу чергу малого підприємництва шляхом усунення  існуючих норм законодавства, які створюють несприятливі умови ведення бізнесу в Україні.

Висловлюю Вам вдячність за Ваші звернення та готовність до подальшої співпраці.

З повагою,

народний депутат України                                                                Оксана ПРОДАН

Можливість коментувати відключена.