Відповідь на звернення Ізотова М.В. щодо діяльності ТОВ «Курязький завод силікатних виробів» та неналежного виконання посадових обов’язків співробітниками Дергачівської місцевої прокуратури Харківської області

 

М.В. ІЗОТОВУ

Шановний Михайле Вікторовичу!

На Ваші звернення від 04.09.2017 року, від 14.09.2017 року, від 22.09.2017 року, від 19.09.2017 року та від 24.09.2017 року щодо діяльності ТОВ «Курязький завод силікатних виробів» та неналежного виконання посадових обов’язків співробітниками Дергачівської місцевої прокуратури Харківської області, повідомляю.

Відповідно до ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України, внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та проведення досудового розслідування здійснюється прокурором або слідчим на підставі повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення потерпілої особи чи її уповноваженого представника.

Для реєстрації Вашої заяви у Єдиному реєстрі досудових розслідувань Вам необхідно направляти її безпосередньо до органів, уповноважених вчиняти відповідні процесуальні дії.

Рішенням Конституційного Суду України від 11.04.2000 року № 4-рп/2000 будь-які пропозиції, вказівки і  вимоги народного депутата України до прокурорів з питань нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність,  дізнання і досудове слідство, а також до слідчих прокуратури з питань досудового слідства в конкретних кримінальних справах визначені неправомірними.

Як народний депутат України, я готова у відповідності до статті 17 Закону України «Про статус народного депутата України» звертатись за захистом кожного порушеного Вашого права, у разі відсутності реагування на Ваші заяви.

З повагою,

Народний депутат України                                                                Оксана ПРОДАН

 

Можливість коментувати відключена.