Відповідь на звернення Громадської організції “Гарант” порушення кримінального законодавства співробітниками ГУ Держгеокадастру в Черкаській області

Голові

Громадської організації

«ГАРАНТ»

Р.В. БЕЗУХ

Шановна Раїсо Вікторівно!

На Ваше звернення від 02.04.2019 року щодо порушення кримінального законодавства співробітниками ГУ Держгеокадастру в Черкаській області, звертаю Вашу увагу, що повноваження народного депутата України у взаємовідносинах із органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціям визначені частиною 5 статті 17 Закону України «Про статус народного депутата України».

 Відповідно до ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України, внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та проведення досудового розслідування здійснюється прокурором або слідчим на підставі повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення потерпілої особи чи її уповноваженого представника.

Таким чином, Ви, як громадська організація, маєте право безпосередньо звертатись до Національної поліції або Національного антикорупційного бюро України в повноваженнях яких лежить розгляд питань, піднятих у Вашому зверненні.

Як народний депутат України, я готова у відповідності до статті 17 Закону України «Про статус народного депутата України» звертатись до посадових осіб правоохоронних органів чи органів виконавчої влади, що здійснюють державний контроль у відповідній галузі, у разі відсутності реагування на заяви щодо вчинення правопорушень.

З повагою,

народний депутат України                                                                Оксана ПРОДАН

Можливість коментувати відключена.