Відповідь на звернення Голови Ради Територіального відділення ВГО “Асоціація платників податків України” щодо законопроекту “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо унормування діяльності та державної реєстрації всеукраїнських громадських об’єднань”, реєстр. №7372

Голові Ради

Територіального відділення

Всеукраїнської громадської організації

«Асоціація платників податків України»

М.А. ГОДІ

Шановний пане Года!

На Ваше звернення від 16.02.2018 року №010 щодо проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо унормування діяльності та державної реєстрації всеукраїнських громадських об’єднань», реєстр. №7372 та щодо надання роз’яснення з питань приведення діяльності громадських організацій у відповідність до вимог Закону України «Про громадські об’єднання», повідомляю про наступне.

Мною направлено депутатське звернення до Голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва щодо включення до порядку денного найближчого засідання Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо унормування діяльності та державної реєстрації всеукраїнських громадських об’єднань», реєстр. №7372.

Щодо надання роз’яснення з питань приведення діяльності громадських організацій у відповідність до вимог Закону України «Про громадські об’єднання», звертаю Вашу увагу, що роз’яснення народного депутата України не мають юридичної сили та такі роз’яснення є лише особистою позицією народного депутата України.

З повагою,

Народний депутат України                                                                Оксана ПРОДАН

 

Можливість коментувати відключена.