Відповідь на звернення ДОГО «Народний фронт» щодо діяльності Миколаївської селищної виборчої комісії Петриківського району Дніпропетровської області

 

Керівнику

ДОГО «Народний фронт»

С.П. СЕЛІВАНОВУ

Шановний Станіславе Пилиповичу!

На Ваше звернення від 10.06.2018 року №13 щодо діяльності Миколаївської селищної виборчої комісії Петриківського району Дніпропетровської області, звертаю Вашу увагу, що частиною 5 статті 17 Закону України «Про статус народного депутата України» передбачено повноваження народного депутата України у взаємовідносинах із органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.

Відповідно до ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України, внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та проведення досудового розслідування здійснюється прокурором або слідчим на підставі повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення потерпілої особи чи її уповноваженого представника.

Статтею 17 Закону України «Про Центральну виборчу комісію» передбачено, що Центральна виборча комісія забезпечує дотримання передбачених Конституцією України та законами України принципів і засад виборчого і референдумного процесів, реалізацію виборчих прав громадян України та права на участь у референдумі та здійснює контроль за додержанням вимог законодавства України про вибори і референдуми.

Як народний депутат України, я готова у відповідності до статті 17 Закону України «Про статус народного депутата України» звертатись за захистом кожного порушеного Вашого права у разі відсутності реагування на Ваші заяви щодо конкретних фактів порушень законодавства України.

З повагою,

Народний депутат України                                                                Оксана ПРОДАН

 

Можливість коментувати відключена.