Відповідь на звернення Боженко Н. щодо питання подовження граничного терміну використання реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання

Шановна пані Наталіє!

Дякую Вам за звернення, яке надійшло на мою електронну пошту 25.04.2018 року щодо питання подовження граничного терміну використання реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання.

Я підтримую Вашу позицію щодо необхідності врегулювання питання застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання, саме тому, мною було ініційовано такі законопроекти, як проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій)», реєстр. №1718 та проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (щодо державних гарантій суб’єктам господарювання у застосуванні ними реєстраторів)», реєстр. №1088, який було прийнято Верховною Радою України. Законопроект №1088 містив норму, яка передбачала зарахування вартості придбаних реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами підприємницької діяльності в рахунок сплати дійсних чи майбутніх податкових зобов’язань, але, на жаль, цю норму до другого читання із законопроекту вилучили.

Крім цього, я активно виступала за скорочення переліку технічно складних побутових товарів, продаж яких здійснюється із застосуванням РРО та який вдалося значно скоротити, завдяки проведеній роботі з Урядом.

Також я неодноразово зверталася до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства фінансів України щодо необхідності зняття з розгляду розроблених ними проектів Законів України та проектів постанов Кабінету Міністрів України у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій, які несли загрозу негативних наслідків для малого та середнього бізнесу, є співавтором проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо лібералізації готівкових розрахунків», реєстр. №4117.

Таким чином я роблю все від мене залежне для здешевлення та спрощення використання РРО, відміни РРО як таких з можливістю використання гаджетів для обміну фіскальною інформацією та для збереження спрощеної системи оподаткування.

З повагою,

Народний депутат України                                                                Оксана ПРОДАН

Можливість коментувати відключена.