Відповідь на звернення Бойка О.Л. щодо порушення законодавства співробітниками правоохоронних органів Черкаської області

О.Л. БОЙКУ

Шановний Олеже Леонідовичу!

На Ваше звернення від 11.03.2019 року щодо порушення співробітниками правоохоронних органів Черкаської області кримінального процесуального законодавства та перевищення посадових повноважень, мною направлено депутатське звернення до ГУНП в Черкаській області.

Разом з цим, звертаю Вашу увагу, що повноваження народного депутата України у взаємовідносинах із органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціям визначені частиною 5 статті 17 Закону України «Про статус народного депутата України».

Відповідно до ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України, внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та проведення досудового розслідування здійснюється прокурором або слідчим на підставі повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення потерпілої особи чи її уповноваженого представника.

Про результати розгляду депутатського звернення Вас буде повідомлено ГУНП в Черкаській області, відповідь якого також буде розміщено на моєму сайті http://oksanaprodan.com.ua/category/vhidna/.

З повагою,

народний депутат України                                                                Оксана ПРОДАН

 

Можливість коментувати відключена.