Відповідь на звернення Асаколова Р.М. щодо невиконання ухвали Черкаського окружного адміністративного суду

 

Р.М. АСАКОЛОВУ

Шановний Рустаме Мірзойовичу!

На Ваші звернення від 20.03.2018 року та від 21.03.2018 року щодо питання невиконання ухвали Черкаського окружного адміністративного суду від 17.10.2017 року по справі №823/1418/17, звертаю Вашу увагу на наступне.

Частиною 5 статті 17 Закону України «Про статус народного депутата України» визначено повноваження народного депутата України у взаємовідносинах із органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.

Статтею 1 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» передбачено, що примусове виконання судових рішень покладається на органи державної виконавчої служби.

Статтею 3 Закону України «Про виконавче провадження» передбачено, що примусовому виконанню підлягають рішення на підставі ухвал, постанов судів у цивільних, господарських, адміністративних справах, справах про адміністративні правопорушення, кримінальних провадженнях. З метою отримання виконавчого листа Вам, після набрання чинності ухвалою суду, необхідно звернутися до суду, який розглядав позов у першій інстанції із заявою про видачу виконавчого листа.

Як народний депутат України, я готова у відповідності до статті 17 Закону України «Про статус народного депутата України» звертатись за захистом кожного порушеного Вашого права у разі відсутності реагування на Ваші заяви відповідними органами.

З повагою,

Народний депутат України                                                                Оксана ПРОДАН

 

Можливість коментувати відключена.