Садовому призначили заставу у мільйон гривень

Вищий антикорупційний суд України обрав запобіжний захід меру Львова Андрію Садовому у вигляді застави в мільйон гривень

Про це передає Еспресо ТV.

Суд обрав Садовому запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 1 млн 56 тисяч 500 гривень.

Раніше САП вручила Садовому підозру за вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою та зловживання владою, що спричинило тяжкі наслідки.

Справа стосується виділення у 2015 році землі для будівництва індустріального парку в Рясному Львівської області.

  • Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили про підозру чиновникам Львівської міськради, серед них мер Андрій Садовий
  • Садовий прокоментував оголошення йому підозри.
  • Ексвіцеспікер Верховної Ради Оксана Сироїд підготувала письмове зобов’язання про взяття мера Андрія Садового на особисту поруку.
  • У середу, 27 листопада, Вищий антикорупційний суд України почав обирати запобіжний захід меру Львова Андрію Садовому, якому Спеціалізована антикорупційна прокуратура закидає зловживання владою.
  • У суді щодо обрання запобіжного заходу меру Львова Андрію Садовому готовність взяти його на поруки висловили мер Києва Віталій Кличко, екснардеп Оксана Сироїд і позафракційний нардеп від Львівщини Павло Бакунець. Також готовність взяти Садового на поруки висловили екснардеп Тетяна Острікова та екснардеп, депутат Київради Дмитро Білоцерковець, екснардеп Оксана Продан, екснардеп Олег Березюк, екснардеп Олег Лаврик, екснардеп Сергій Кіраль.

Джерело

Можливість коментувати відключена.