Продан: Кличко випереджає найближчих конкурентів більш, ніж у 5 разів

Мер Києва, лідер партії “УДАР” Віталій Кличко випереджає найближчих конкурентів більш, ніж у 5 разів. Про це заявила голова штабу партії “УДАР Віталія Кличка” Оксана Продан, коментуючи результати екзит-полу соціологічної групи “Рейтинг”.

“У Києві, за даними екзит-полу групи “Рейтинг”, мер столиці, лідер партії «УДАР» Віталій Кличко більш, ніж у 5 разів випереджає найближчих конкурентів. У нього – 47,8 %, у найближчого опонента – 8,6%. Отже, Кличко, за даними екзит-полу, має результат близький до перемоги вже у першому турі. Лідером виборчих перегонів у Києві є партія УДАР.  21,3%  киян хочуть бачити її у Київраді”, – сказала Оксана Продан.

Вона привітала усіх із завершенням процедури голосування та зазначила, що попереду не менш важливий етап – підрахунок голосів і визначення офіційних результатів.

Разом з тим, Продан зауважила, що це – історичні вибори. Адже українці обрали місцеву владу, яка діятиме в умовах нового територіально-адміністративного устрою країни. А від ефективності місцевої влади безпосередньо залежить якість життя у громадах. Особливо люди переконалися в цьому під час пандемії.

“Віталій Кличко своїми діями та справами, своєю щоденною роботою демонструє, що він – завжди з людьми. Сьогодні ж кияни та усі українці продемонстрували, що вони – з Кличком та “УДАРом, – підкреслила голова штабу. – Результати екзит-полу свідчать, що вибори мера можуть відбутися в один тур. Наше завдання зараз – захистити вибір киян, не допустити порушень і помилок при підрахунку голосів – як за мера, так і за політичні партії й кандидатів.

Вона подякувала прихильникам партії та мера за підтримку. А опонентам – за критику, яка робить партію ще сильнішою та дає поштовх до розвитку.

“Йдемо захищати переможний результат”, – наголосила Оксана Продан.

Можливість коментувати відключена.