Платные дороги: кто построит и сколько Украина заплатит

В 2020 году в Украине планируют объявить тендеры на строительство новых автобанов – из Львова в Умань. В эфире программы “Подробности недели” на телеканале “Интер” народный депутат и экономист Оксана Продан рассказала, кто построит платные дороги в Украине. 

“Чотири міжнаціональні траси, які вже побудовані в інших країнах, дійшли до українського кордону і зупинилися. Тому новий закон нам потрібний. Побудувати ці дороги Україна сама не може, а інвестор відмовляється це робити, тому що він не розуміє, як ці кошти потім відбити. Тому що в нас до сьогодні такої можливості не було (ред. - платних доріг). Нам потрібно 3-6 місяців, щоби провести організаційні моменти через Кабінет міністрів України і оголосити тендера, спланувати всі необхідні моменти. Нам потрібно не менше року для того, щоби почати будівельні роботи. Будувати дороги буде не “Укравтодор”, а компанія, яка отримає тендер. Всі платні дороги в Україні мають обов’язково мати безкоштовну альтернативу”, – говорит Продан.

Продан также рассказала, смогут ли простые украинцы оплатить проезд по новой дороге.

“Я думаю, що платні внутрішні дороги в Україні ще будуть побудовані не скоро. Ще ніхто не розраховував собівартість міжнаціональних трас, які будуть добудовані в Україні”, – отметила депутат.

Джерело

Ранее мы сообщали, сколько миллиардов выделят в 2018 году на строительство дорог в Украине.

Можливість коментувати відключена.