Оксана Продан: законопроєкт №5323 повинен бути прийнятий з урахуванням правок АМУ

21 січня у Львові відбувся спільний захід Асоціації міст України та Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») на тему: Обговорення законодавчих основ місцевого економічного розвитку.

Учасники заходу обговорили потенційний вплив на територіальні громади проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про засади державної регіональної політики» (№ 5323), який підготовлений Верховною Радою України до другого читання, а також механізми та інструменти стратегічного планування регіонального і місцевого розвитку.

Оксана Продан, радниця Голови Асоціації міст України, виклала позиції АМУ щодо законопроєкту №5323, розповівши, що до другого читання він має бути допрацьований та прийнятий. Вона передала текст, який розробили експерти аналітичного центру АМУ, з урахуванням позиції громад, народному депутату України Вячеславу Рубльову. Серед головних правок вона виділила спрощення в частині проведення стратегічної екологічної оцінки.

Прийняття законопроекту №5323 дозволить з трьох джерел фінансувати проєкти. Звичайно ж, необхідно, щоб всі стратегії, від маленької до великої,  відповідали загальноукраїнській стратегії розвитку, — наголосила Оксана Продан

Джерело

Можливість коментувати відключена.