Оксана Продан розкрила секрети податкового законодавства для слухачів Програми Інституту європейської політики

Учасники першої освітньої Програми «Професійний політик» Інституту європейської політики повернулися до тренінгів після локдауну.

Слухачі курсу продовжують вивчати тонкощі ведення виборчих кампаній, роботи в органах місцевого самоврядування та співпраці з бізнесом. Цього разу в полі зору було податкове законодавство. А саме акцент на балансі інтересів підприємців, громади та муніципалітетів, пишуть Версії.

На які податки можуть впливати органи місцевого самоврядування? Які є механізми впливу на органи місцевого самоврядування, щоб досягати конструктивну? Про це та багато інших «податкових секретів» учасникам Програми Інституту європейської політики розповіла колишня народна депутатка, голова Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» Оксана Продан.

«Органи місцевого самоврядування мають повноваження ініціювати перевірку, проводити її. Навіть, контролювати, які відомості подані чи не подані. За недопущення до перевірки – штрафують на 15 тисяч гривень. Це відносини між бізнесом та місцевою владою. Однак, для того, щоб місцева рада щось зробила для малого і середнього бізнесу, вона повинна їх почути», – підкреслила Оксана Продан.

Оксана Продан: "Косметический" ремонт или новые правила игры

Поза увагою не залишились питання наповнення місцевих бюджетів, впровадження РРО для бізнесу, нюанси сплати податків ФОПами і найманими працівниками та впровадження електронних трудових книжок.

Інститут європейської політики дає можливість долучитися до майбутніх занять тим, хто прагне здобути професійні навички, необхідні сучасному політику.

Організатори обіцяють цікаве й інтенсивне навчання. А весь курс завершиться врученням учасникам сертифікатів Інституту європейської політики. Ще є можливість долучитися до слухачів.

Заявки та анкети на участь у Програмі, а також інформацію про умови навчання можна отримати за цією електронною адресою europolitik@i.ua, або за тел. +380687622341.

Джерело

Можливість коментувати відключена.