Оксана Продан прозвітувала про свою роботу в парламенті VIII скликання

В парламенті VIII скликання Оксана Продан ініціювала 92 законопроекти, з них 21 стали законами. Зокрема, системний антирейдерський закон, закон про спрощення експорту послуг, закон про технічні регламенти та оцінку відповідності (сприяння національному виробництву і збільшенню експорту), внесення змін в Податковий кодекс (зменшення тиску на платників податків) та багато інших.

Коефіцієнт законотворчої продуктивності (співвідношення кількості зареєстрованих законопроектів до кількості прийнятих) Оксани Продан – 23%.

Це вдвічі вище за середню продуктивність парламенту VIII скликання (за даними громадянської мережі ОПОРА коефіцієнт продуктивності парламенту складає 11%).

Завдяки зусиллям голови об’єднання «Фортеця» вдалося зберегти спрощену систему оподаткування, спростити адміністрування касових апаратів, ввести поіменне голосування в місцевих радах, повернути статус неприбуткових громадським організаціям.

Активна законотворча робота Оксани Продан була відзначена різними громадськими ініціативами – чотири рази за каденцію голова об’єднання «Фортеця» визнавалася найефективнішим депутатом серед партнерів Реанімаційного пакету реформ.

Крім законотворчої роботи, Оксана Продан підготувала 34 запита та 983 звернення, провела 153 зустрічей в різних регіонах України та 176 особистих прийомів, а також опрацювала 1 177 письмових звернень громадян.

Можливість коментувати відключена.