Нацрада з питань телерадіомовлення знову прийняла протиправне рішенням

Сьогодні Нацрада з питань телерадіомовлення вдруге, вже після рішень суду, відмовила місцевій радіостанції «Буковинська хвиля» в продовженні ліцензії.

«Буковинська хвиля» – маленька, але дуже чудова радіостанція, яку любить в Чернівецькій області молодь за яскраву альтернативу румунському радіо і яка мала незначні порушення ще в далекому 2017 році.

Після першої відмови в продовженні ліцензії радіостанція подала до суду, який визнав рішення Нацради «протиправним» і скасував його (http://reyestr.court.gov.ua/Review/91694763 ).

В мотивувальній частині свого рішення суд встановив, що Нацрада порушила ряд норм законодавства:

- відмовила в продовжені ліцензії за відсутності підстав, виключний перелік яких передбачений законом, не врахувавши скасування штрафів кількарічної давнини у визначеному законодавством порядку та за наявності власного Акту перевірки, яким підтверджено відсутність порушень законодавства;

- діяла не у спосіб, визначений законом, а саме – упереджено, не добросовісно, дискримінаційно, адже мінімум восьми іншим конкретним компаніям продовжила ліцензії навіть за наявності з їх боку порушень.

Коли відмовили вперше, різні люди говорили про політику внутрішню та навіть зовнішню, про продаж частоти (біля кордону їх обмаль), про корупцію, тому після судових рішень трьох інстанцій я пішла представляти радіостанцію сама.

Не знаю мотивів, з яких представники держави, деякі навіть відомі в суспільстві люди, відверто знехтували законом і рішеннями суду власної країни. Це точно були мотиви не за людей, не за чудовий колектив і не за Україну, бо Нацрада прийняла сьогодні те ж саме рішення, яке судом прямо визнане протиправним.

Знову радіостанція захищатиме своє право на роботу та закон від влади і знову переможе, але ж скільки сил і енергії відбирають!

Можливість коментувати відключена.