Нардеп Сергій Рудик викрив дешевий піар Бурбака та Федорука (відео)

Ще у 2015 році Чернівецька область була включена в експеримент, згідно якого кошти за рахунок надпланових доходів митниці надходять на ремонт доріг області.

рудикЦей експеримент був запроваджений за ініціативою Петра Порошенка, а Чернівецька область потрапила до нього в останній момент завдяки клопотанню депутатів міжфракційного об’єднання «Буковина». Про це під час виїзного засідання Бюджетного комітету у Чернівцях розповів народний депутат Сергій Рудик.

«Коли закон був підготовлений на три області (Одеська, Волинська, Львівська-прим. ред.) Оксана Продан підійшла до Президента, який сидів в залі Верховної ради, і в прямому сенсі попросила його включити в цей експеримент Чернівецьку область. А ми, члени міжфракційного об’єднання «Буковина», підписали перед цим лист, що просимо це зробити. Президент позитивно відреагував і воно вийшло як президентська ініціатива», – розповів Сергій Рудик.

Депутат неспроста розповів про те як це відбувалось насправді, адже деякі нардепи від «Народного фронту», які представляють Чернівецьку область, давно піаряться на цій темі перед виборцями, мовляв саме вони внесли правку про включення нашої області в законопроект.

Звісно усі розуміють, що це була ініціатива Петра Порошенка, і без узгодження з ним цього питання, чисто технічні правки, які пропонували «фронтовики», не пройшли б. Але представники «Народного фронту» продовжують робити вигляд, що Президент і міжфракційне об’єднання «Буковина» до цього не мають відношення.

Бурбак ФедорукЗокрема, у відповідь Сергію Рудику Микола Федорук заявив, що, мовляв, Порошенко тут ні до чого, експеримент приймає не Президент, а Верховна рада. І заслуга у включенні нашої області в експеримент виключно Максима Бурбака. Щоправда депутат Сергій Мельник (багаторічний міський голова Хмельницького), вирішив організувати, так би мовити, «лікбез» для свого колишнього колеги і нагадав йому, що це була президентська ініціатива і саме він був суб’єктом подання митного експерименту.

Та чи міг Бурбак підійти до Президента і попросити за свою область? Не лише тоді, а з багатьох інших питань, адже він голова великої провладної фракції у Верховній раді. Наврядчи. Про те як ігнорують Бурбака в елітних політичних колах, у стінах Парламенту вже ходять легенди. Тож його рівень і досі залишається «вересканити» про здобутки, реванші та перевибори на своїх брифінгах у Чернівцях для власних та прикормлених ЗМІ.

Зрештою, важливо, що експеримент працює, гроші надходять, дороги ніби більш-менш ремонтуються, але осад від дешевого піару буковинських представників «Народного фронту» все одно залишається.

Роман Данильчук

Джерело

Можливість коментувати відключена.