Депутатський запит до Голови Правління ПАТ “НАК “Нафтогаз України” щодо договорів про надання юридичних послуг ПАТ «НАК «Нафтогаз України»

Голові Правління

ПАТ «НАК «Нафтогаз України»

А.В. КОБОЛЄВУ

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Щодо договорів про
надання юридичних послуг
ПАТ «НАК «Нафтогаз України»

Шановний Андрію Володимировичу!

На моє депутатське звернення від 11.07.2018 року №2429 до ПАТ «НАК «Нафтогаз України» щодо укладених ПАТ «НАК «Нафтогаз України» договорів про надання юридичних послуг у період з 2014 по 2018 роки, мене повідомлено листом від 15.08.2018 року №14-432/1.2.1/ВР-18, що всі договори оприлюднені на веб-порталах https://spending.gov.ua/edata та https://prozorro.gov.ua/.

За інформацією з веб-порталів https://spending.gov.ua/edata та https://prozorro.gov.ua/,  ПАТ «НАК «Нафтогаз України» у період з 2014 по 2018 роки укладено Договір від 04.09.2017 року № KWM-2017 вартістю 3000000.00 євро з KWM Europe LLP та Договір від 02.03.2017 року №AK-17 вартістю 204657.12 євро з Andreko Kinstellar Ugyvedi Iroda.

На моє депутатське звернення до ПАТ «НАК «Нафтогаз України» від 28.08.2018 року №2447 щодо надання інформації про те, чи були укладені ПАТ «НАК «Нафтогаз України» у період з 2014 по 2018 роки інші договори про надання юридичних послуг, крім вищевказаних, листом від 14.09.2018 року №14-480/1/ВР-18, було відмовлено у наданні відповіді на депутатське звернення.

У відповідності до абзацу 2 частини 1 статті 16 Закону України  «Про статус народного депутата України», депутатське звернення – це викладена в письмовій формі пропозиція народного депутата, звернена до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, керівників підприємств, установ і організацій, об’єднань громадян здійснити певні дії, дати офіційне роз’яснення чи викласти позицію з питань, віднесених до їх компетенції.

Частини 2 та 4 статті 16 Закону України «Про статус народного депутата України» встановлюють, що керівники підприємств, яким адресовано депутатське звернення, зобов’язані розглянути його і дати письмову відповідь.

Частиною 2 статті 19 Закону України «Про статус народного депутата України» передбачено обов’язок посадових осіб державних підприємств забезпечувати народних депутатів консультаціями з питань депутатської діяльності та надавати необхідну інформацію та документацію.

Статтею 26 Закону України «Про статус народного депутата України» передбачено, що ніхто не має права обмежувати повноваження народного депутата, крім випадків, передбачених Конституцією України, цим та іншими законами України, а керівники підприємств незалежно від форм власності та їх підпорядкування мають забезпечувати умови для здійснення народним депутатом своїх повноважень.

Статтею 36 Закону України «Про статус народного депутата України» передбачено, що за невиконання законних вимог народного депутата або створення перешкод у його роботі, так само у разі відмови або ухилення посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності і підпорядкування від своєчасного надання на вимогу народного депутата необхідної інформації та документації або подання завідомо недостовірної інформації зазначені посадові особи несуть адміністративну, кримінальну відповідальність, встановлену законом.

Керуючись статтею 15 Закону України «Про статус народного депутата України», вчергове прошу надати інформацію:

- чи були укладені ПАТ «НАК «Нафтогаз України» у період з 2014 по 2018 роки інші договори про надання юридичних послуг?

- чи укладені ПАТ «НАК «Нафтогаз України» нові договори про надання юридичних послуг в зв’язку із закінченням терміну дії зазначених вище договорів?

Якщо так, то:

- на який період укладено нові договори про надання юридичних послуг, з ким та яка вартість зазначених у них послуг?

З повагою,

Народний депутат України                                                                Оксана ПРОДАН

Можливість коментувати відключена.