Депутатський запит до Голови ДФС України Р.М. Насірова щодо правових наслідків присвоєння стану «9» (направлено повідомлення про відсутність за місцезнаходженням) для платника податків

Голові

Державної фіскальної

служби України

Р.М. НАСІРОВУ

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Щодо визнання юридичної особи
відсутньою за її місцезнаходженням

Шановний Романе Михайловичу!

Керуючись статтею 15 Закону України «Про статус народного депутата України», в зв’язку з численними зверненнями платників податків щодо безпідставного переведення їх у стан «9» та позбавлення можливості бути платником податку на додану вартість, прошу Вас надати роз’яснення з наступних питань:

1. Нормою якого законодавчого акту передбачено, що акт про відсутність юридичних осіб за місцезнаходженням або довідка про неможливість вручення документа платнику податків без запису у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців про відсутність юридичної особи за вказаним її місцезнаходженням, є підставою для відмови платнику податків у реєстрації платником ПДВ, анулювання свідоцтва платника ПДВ, відмови у реєстрації податкових накладних?

2. Яка законодавча норма встановлює, що присвоєння платнику податків стану «9» (направлено повідомлення про відсутність за місцезнаходженням) є підставою для відмови платнику податків у реєстрації платником ПДВ, анулювання свідоцтва платника ПДВ, відмови у реєстрації податкових накладних?

3. Якою статтею Податкового кодексу України визначено правові наслідки присвоєння стану «9» (направлено повідомлення про відсутність за місцезнаходженням) для платника податків?

З повагою,

Народний депутат України                                             Оксана ПРОДАН

ВІДПОВІДЬ ДФС УКРАЇНИ

Можливість коментувати відключена.