Депутатське звернення до в.о. Голови ДФС України М.В. Продана щодо сплати ПДФО до місцевого бюджету

В.о. Голови

Державної фіскальної

служби України

М.В. ПРОДАНУ

Щодо сплати ПДФО до місцевого бюджету

Шановний Мирославе Васильовичу!

Підпунктом 168.4.3. пункту 168.4 статті 168 Податкового кодексу України передбачено, що суми податку на доходи фізичних осіб, нараховані відокремленим підрозділом на користь фізичних осіб, за звітний період перераховуються до відповідного бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.

У разі якщо відокремлений підрозділ не уповноважений нараховувати (сплачувати) податок на доходи фізичних осіб за такий відокремлений підрозділ, усі обов’язки податкового агента виконує юридична особа. Податок на доходи фізичних осіб, нарахований працівникам відокремленого підрозділу, перераховується до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.

За інформацією виконавчого комітету Помічнянської міської ради Добровеличківського району Кіровоградської області, їх місцевий бюджет недоотримав 3155,1 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, який мав надійти від сплати податкових зобов’язань юридичними особами.

Керуючись статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас дослідити ситуацію щодо належності виконання юридичними особами міста Помічна Добровеличківського району Кіровоградської області податкових зобов’язань із сплати податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів та забезпечити дотримання ними податкового законодавства.

З повагою,

Народний депутат України                                                                Оксана ПРОДАН

Можливість коментувати відключена.