Депутатське звернення до в.о. Голови ДФС України М.В. Продана щодо правомірності дій співробітників ОВС 2-го відділу РКП СУ ФР ГУ ДФС у Тернопільській області

В.о. Голови

Державної фіскальної

служби України

М.В. ПРОДАНУ

Щодо дій співробітників ОВС 2-го відділу
РКП СУ ФР ГУ ДФС у Тернопільській області

Шановний Мирославе Васильовичу!

До мене, як до народного депутата України, звернувся директор ТДВ «Кременчанка» Гроза В.М. щодо порушення, на думку заявника, співробітниками ОВС 2-го відділу РКП СУ ФР ГУ ДФС у Тернопільській області кримінального процесуального законодавства.

Заявник стверджує, що з 07.03.2018 по 08.03.2018 року слідчим ОВС 2-го відділу РКП СУ ФР ГУ ДФС у Тернопільській області Гримало П.А. на підставі ухвали слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області було проведено обшук в приміщеннях ТДВ «Кременчанка» за адресою: Тернопільська обл., м. Кременець, вул. Березина, 26.

Заявник стверджує, що слідчим ОВС 2-го відділу РКП СУ ФР ГУ ДФС у Тернопільській області Гримало П.А., окрім обшуку за адресою, вказаною в ухвалі слідчого судді, також було проведено обшук та вилучено документи підприємств за адресами: Тернопільська обл., м. Кременець, вул. Березина, 26А та 25Б, дозволу на проведення обшуку по яким не надавалося.

Керуючись статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас дослідити обставини, зазначені у зверненні директора ТДВ «Кременчанка» Грози В.М., та, у разі порушення співробітниками ОВС 2-го відділу РКП СУ ФР ГУ ДФС у Тернопільській області кримінального процесуального законодавства при проведенні обшуків 07.03.2018 та 08.03.2018 року за адресами: Тернопільська обл., м. Кременець, вул. Березина, 26, 26А та 25Б, вжити заходів для відновлення порушених прав заявника та притягнення винних у порушеннях осіб до відповідальності.

Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене та заявника.

Додаток:
- копія звернення директора ТДВ «Кременчанка» Грози В.М. – на 4 арк.

З повагою,

Народний депутат України                                                                Оксана ПРОДАН

Можливість коментувати відключена.