Депутатське звернення до в.о. Голови ДФС України М.В. Продана щодо порушення права власності платника податків посадовими особами ГУ ДФС в Одеській області

В.о. Голови

Державної фіскальної

служби України

М.В. ПРОДАНУ

Щодо порушення права власності
платника податків посадовими особами
ГУ ДФС в Одеській області

Шановний Мирославе Васильовичу!

До мене, як до народного депутата України, звернувся директор ТОВ «АСТО-ТРАНС ЛТД» М.Г. Чемеринський щодо порушення, на думку заявника, його права власності посадовими особами ГУ ДФС в Одеській області.

Як зазначає заявник, в інтегрованій картці платника податків – ТОВ «АСТО-ТРАНС ЛТД» обліковувалась заборгованість у вигляді «технічного» податкового боргу з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) у розмірі 74 386,02грн., що виникла внаслідок некоректного заповнення в 2015 році додатка №2 до податкової декларації з податку на додану вартість при переході на електронні рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ.

Як зазначає заявник, через зміну форми уточнюючого розрахунку з ПДВ ТОВ «АСТО-ТРАНС ЛТД» не мало можливості внести відповідні корегування до податкової звітності, а тому у січні 2018 року майно ТОВ «АСТО-ТРАНС ЛТД» було описано ГУ ДФС в Одеській області згідно акту опису майна №21/10/15-32-17-10-05 від 16.01.18 року та зареєстровано податкову заставу в державному реєстрі.

Як зазначає заявник, станом на 01.06.2018 року заборгованість ТОВ «АСТО-ТРАНС ЛТД» була погашена в повному обсязі.

Проте, станом на 15.06.2018 року ГУ ДФС в Одеській області не звільнило майно ТОВ «АСТО-ТРАНС ЛТД» з податкової застави та перешкоджає здійсненню підприємницької діяльності.

Керуючись статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас дослідити зазначені у зверненні ТОВ «АСТО-ТРАНС ЛТД» обставини та, у разі порушення співробітниками ГУ ДФС в Одеській області податкового законодавства, вжити заходів для відновлення порушених прав заявника та притягнення винних у порушеннях осіб до відповідальності.

Додаток:
- звернення ТОВ «АСТО-ТРАНС ЛТД» – на 1 арк.;
- копія акту опису майна№21/10/15-32-17-10-05 від 16.01.18р – на 2 арк;
- документ підтвердження розрахунків з бюджетом по ПДВ з ІКПП ТОВ «АСТО-ТРАНС ЛТД» – на 4 арк..

З повагою,

Народний депутат України                                                                Оксана ПРОДАН

ВІДПОВІДЬ ДФС України від 02.07.2018 року

ВІДПОВІДЬ ДФС УКРАЇНИ від 18.07.2018 року

 

Можливість коментувати відключена.