Депутатське звернення до Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана щодо виділення коштів на капітальний ремонт вулиці Хотинської в місті Чернівці

Прем’єр-міністру України

В.Б. ГРОЙСМАНУ

Щодо капітального ремонту
вул. Хотинської в м. Чернівці

 Шановний Володимире Борисовичу!

Вулиця Хотинська в місті Чернівці має протяжність 4,9 кілометрів, є частиною магістральної дороги загального користування М-19 Ковель-Чернівці-Тереблече та виконує функції об’їзної дороги. На сьогодні дорожнє покриття цієї вулиці перебуває в жахливому аварійному стані та є загрозою безпеки дорожнього руху. Міська влада робить ямковий ремонт, який вже не може забезпечити належні умови для руху транспорту.

Проект капітального ремонту вулиці Хотинської в м. Чернівці передбачає 195 млн. грн.. Місцева влада не має можливості профінансувати цей обсяг ремонтних робіт, а люди виходять на блокування вулиці, якою транзитом проїжджає вантажний автотранспорт з пункту пропуску Тереблече. Міністерство інфраструктури України підтримало на зустрічі з активістами перерозподіл коштів для здійснення капітального ремонту вулиці Хотинської в м. Чернівці.

Керуючись статтею 16 Закону України “Про статус народного депутата України”, з метою недопущення перекриття мешканцями міста Чернівці руху автомобільного транспорту магістральною дорогою загального користування М-19 Ковель-Чернівці-Тереблече та забезпечення безпечного міжнародного транспортного руху з Румунії, прошу Вас про підтримку Урядом перерозподілу коштів на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань бюджету або виділити у 2019 році субвенцію з державного бюджету в бюджет міста Чернівці на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 195 000,00 тис. грн. на здійснення капітального ремонту дорожнього покриття на вулиці Хотинській в м. Чернівці.

Довідково: до Міжфракційного депутатського об’єднання “Буковина” входять народні депутати, вихідці з Чернівецької області: Оксана Продан, Марія Матіос, Григорій Тіміш, Владислав Севрюков, Роман Романюк, Богдан Онуфрик, Сергій Рудик, Іван Рибак, Віктор Король, Михайло Гаврилюк, Вадим Денисенко.


З повагою,

народний депутат України,

Голова Міжфракційного

депутатського об’єднання «БУКОВИНА»                              Оксана ПРОДАН

ДОРУЧЕННЯ КМУ від 13.06.2019 року

Можливість коментувати відключена.