Депутатське звернення до Першому заступнику Голови Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування і ЖКГ Д.Й. Андрієвського щодо розгляду законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії», реєстр. №7083

Першому заступнику Голови

Комітету Верховної Ради України

з питань будівництва, містобудування

і житлово-комунального господарства

Д.Й. АНДРІЄВСЬКОМУ

Шановний Дмитре Йосиповичу!

До мене, як до народного депутата України та представника Голови Асоціації міст України Віталія Кличка у Верховній Раді України, звернулася Асоціація міст України щодо нагальності розгляду та ухвалення Верховною Радою України проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії», реєстр. №7083 від 06 вересня 2017 року.

Наразі зазначений законопроект, автором якого Ви являєтеся спільно з іншими народними депутатами України, знаходиться на розгляді Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунальних послуг.

Керуючись статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України», для прискорення ефективного вирішення питань погашення підприємствами тепло- і водопостачання заборгованості перед постачальниками енергоресурсів та забезпечення отримання мешканцями територіальних громад якісних житлово-комунальних послуг, прошу Вас ініціювати розгляд на найближчому засіданні Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунальних послуг проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії», реєстр. №7083 від 06 вересня 2017 року, та сприяти його включенню до порядку денного найближчого пленарного засідання Верховної Ради України.

З повагою,

представник Голови Асоціації міст України

у Верховній Раді України

народний депутат України                                                                Оксана ПРОДАН

ВІДПОВІДЬ КОМІТЕТУ від 07.02.2019 року

Можливість коментувати відключена.