Депутатське звернення до Першого заступника Голови КМДА Поворозника М.Ю. щодо питання розміщення пересувного атракціону (тролей) у місті Києві

Першому заступнику

Голови Київської міської

державної адміністрації

М.Ю. ПОВОРОЗНИКУ

Щодо питання розміщення
пересувного атракціону (тролей) у місті Києві

Шановний Миколо Юрійовичу!

До мене, як до народного депутата України, звернулась Ятченко Н.А. щодо порушення, на думку заявниці, правил благоустрою м. Києва.

Заявниця стверджує, що розпорядженням Київської міської державної адміністрації «Про деякі організаційні питання, пов’язані з розміщенням пересувного атракціону (тролей) у місті Києві» від 15.05.2017 року №573, комунальному підприємству Київської міської державної адміністрації  по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо» було доручено організацію проведення торгів та покладання на переможця торгів обов’язку дотримання вимог нормативно-правових актів при проектуванні, розміщенні та експлуатації пересувного атракціону (тролей) у місті Києві у Дніпровському та Печерському районі м. Києва біля пішохідного мосту через р. Дніпро з влаштуванням станцій на пляжі «Центральний» на Трухановому острові та на оглядовому майданчику біля арки Дружби народів.

Розпорядженням Київської міської державної адміністрації «Про деякі організаційні питання, пов’язані з розміщенням пересувного атракціону (тролей) у місті Києві» від 15.05.2017 року №573 було визначено кінцеву дату, до якої дозволено розміщення пересувного атракціону (тролей) – 15.10.2017 року.

Заявниця стверджує, що не зважаючи на закінчення терміну, на який Київською міською державною адміністрацією погоджено розміщення пересувного атракціону (тролей) його не було демонтовано, а Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації 28.11.2017 року було видано Контрольну картку на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення в зв’язку з розміщенням пересувного атракціону (тролей) (без права функціонування) за адресою: Дніпровський район, Печерський район біля пішохідного мосту через р. Дніпро з влаштуванням станцій на пляжі «Центральний» на Трухановому острові та на оглядовому майданчику біля арки Дружби народів, строком до 28.05.2018 року №17040141-Дн/17060178-Пч.

Керуючись статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас дослідити обставини, зазначені у зверненні Ятченко Н.А., та, у разі виявлення порушення Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації вимог розпорядження Київської міської державної адміністрації «Про деякі організаційні питання, пов’язані з розміщенням пересувного атракціону (тролей) у місті Києві» від 15.05.2017 року №573, вжити заходів для усунення таких порушень.

Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене та заявницю.

Додатки:
- копія звернення Ятченко Н.А. від 20.05.2018 року – на 4 арк.;
- копія розпорядження КМДА від 15.05.2017 року №573 – на 2 арк.;
- копія Контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення в зв’язку з розміщенням пересувного атракціону (тролей) (без права функціонування) №17040141-Дн/17060178-Пч – на 1 арк.;
- копія листа КП «Плесо» від 18.10.2017 року №3802 – на 1 арк.;
- копія листа КП «Плесо» від 18.10.2017 року №7790 – на 1 арк.

З повагою,

Народний депутат України                                                                Оксана ПРОДАН

ВІДПОВІДЬ КМДА

Можливість коментувати відключена.