Депутатське звернення до Міністра юстиції України П.Д. Петренка щодо можливих неправомірних дій державного виконавця Міжрайонного відділу ДВС по Дергачівському та Золочівському районах ГТУЮ у Харківській області

Міністру юстиції України

П.Д. ПЕТРЕНКУ

Щодо порушення права власності Коробко М.Ч.

Шановний Павле Дмитровичу!

До мене, як до народного депутата України, звернулась Коробко М.Ч. щодо протиправного позбавлення, на думку заявниці, державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області права власності на нерухоме майно, належне заявниці.

Заявниця стверджує, що 19.02.2005 року за договором купівлі-продажу Коробко М.Ч. та Коробко А.В. набули право власності на нерухоме майно (житловий будинок) за адресою: Харківська обл., Дергачівський р-н, с. Куряжанка, вул. Маяковського, 10.

Заявниця стверджує, що державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області було накладено арешт на житловий будинок без наявних для цього правових підстав.

Керуючись статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас дослідити обставини, зазначені у зверненні Коробко М.Ч., та, у разі підтвердження обставин протиправного позбавлення Коробко М.Ч. права власності на майно, вжити заходів для притягнення винних у порушеннях осіб до відповідальності та відновлення порушених прав власності заявниці.

Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене та заявницю.

Додаток:
- копія звернення Коробко М.Ч. від 02.07.2018 року – на 2 арк.

З повагою,

Народний депутат України                                                                Оксана ПРОДАН

ВІДПОВІДЬ МІН’ЮСТУ від 17.09.2018 року

ВІДПОВІДЬ МІН’ЮСТУ від 04.10.2018 року

Можливість коментувати відключена.