Депутатське звернення до Міністра охорони здоров’я України У.Н. Супрун щодо діяльності керівництва Покровської центральної районної лікарні Донецької області

В.о. Міністра

охорони здоров’я України

У.Н. СУПРУН

Щодо діяльності керівництва
Покровської центральної
районної лікарні Донецької області

Шановна пані Уляно!

До мене, як до народного депутата України, звернулися лікарі Покровської центральної районної лікарні Донецької області щодо порушення, на думку заявників, керівництвом Покровської центральної районної лікарні Донецької області законодавства у сфері охорони здоров’я.

Заявники стверджують, що вони неодноразово зверталися до органів державної влади усіх рівнів з скаргами на дії керівництва Покровської центральної районної лікарні Донецької області, що з червня по грудень 2017 року комісією Департаменту охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації було проведено чотири перевірки діяльності Покровської центральної районної лікарні Донецької області, встановлено порушення і надано пропозиції по їх усуненню.

Заявники стверджують, за результатами висновків комісії Департаменту охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації пропозиції  керівництвом лікарні не вжито жодних заходів для припинення порушень законодавства.

Керуючись статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас дослідити обставини, зазначені у колективному зверненні лікарів Покровської центральної районної лікарні Донецької області, та, у разі виявлення порушень законодавства у сфері охорони здоров’я керівництвом Покровської центральної районної лікарні Донецької області, вжити заходів для усунення таких порушень та притягнення винних у порушеннях осіб до відповідальності.

Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене та заявників.

Додаток:
- копія звернення лікарів Покровської центральної районної лікарні Донецької області від 21.12.2017 року – на 5 арк.

З повагою,

Народний депутат України                                                                Оксана ПРОДАН

ВІДПОВІДЬ МОЗ УКРАЇНИ від 25.01.2018 року

ВІДПОВІДЬ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ від 08.02.2018 року

ВІДПОВІДЬ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ від 27.02.2018 року

Можливість коментувати відключена.