Депутатське звернення до міністра фінансів України О.О. Данилюка щодо питання зарахування частини акцизного податку до місцевого бюджету м. Винники

Міністру фінансів України

О.О. ДАНИЛЮКУ

Щодо питання зарахування
частини акцизного податку
до місцевого бюджету м. Винники

Шановний Олександре Олександровичу!

До мене, як до народного депутата України, звернувся міський голова м. Винники Львівської області Квурт В.Л. щодо питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до місцевого бюджету м. Винники.

Міський голова міста Винники стверджує, що при прийнятті постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до бюджетів місцевого самоврядування» від 08.02.2017 року №96 не було передбачено зарахування частини акцизного податку до місцевого бюджету м. Винники.

Міський голова міста Винники стверджує, що у зв’язку із ненадходженням частини акцизного податку до місцевого бюджету м. Винники у першому півріччі 2017 року, сплаченого суб’єктами господарювання з торгівлі пальним, міський бюджет м. Винники недоотримав значну частину коштів, на яку місто розраховувало при плануванні видаткової частини бюджету на 2017 рік, а така частка акцизного податку увійшла до місцевого бюджету Личаківського району м. Львова.

Разом з цим, статтею 14 Статуту територіальної громади міста Львова, затвердженого ухвалою Львівської міської ради «Про затвердження Статуту територіальної громади міста Львова» від 28.03.2002 року №1649, передбачено, що м. Винники наділене правом мати власний бюджет, що не було враховано при прийнятті вищезазначеної постанови Кабінету Міністрів України.

Керуючись статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас ініціювати внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до бюджетів місцевого самоврядування» від 08.02.2017 року №96, з метою її приведення у відповідність до законодавства у сфері місцевого самоврядування в Україні.

Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене та заявника.

Додатки:
- копія звернення Винниківського міського голови Квурта В.Л. від 19.09.2017 року №04-23-724 – на 2 арк.

З повагою,

Народний депутат України                                                                Оксана ПРОДАН

Можливість коментувати відключена.