Депутатське звернення до Голови Верховної Ради України А.В. Парубія щодо розгляду проекту Закону України «Про внесення змін про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зміни права власності та особливості правонаступництва у сфері енергопостачання)», реєстр. №8095

Голові

Верховної Ради України

А.В. ПАРУБІЮ

 

Шановний Андрію Володимировичу!

У зв’язку із передачею ПАТ «Київенерго» теплогенеруючих об’єктів, що перебували в його управлінні, до управління новоствореного Комунального підприємства «Київтеплоенерго» та з метою усунення проблемних питань, що можуть виникати при передачі теплогенеруючих об’єктів в управління від однієї компанії до іншої, просимо Вас ініціювати розгляд на найближчому пленарному засіданні Верховної Ради України проекту Закону України «Про внесення змін про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зміни права власності та особливості правонаступництва у сфері енергопостачання)», реєстр. №8095.

Проект Закону України «Про внесення змін про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зміни права власності та особливості правонаступництва у сфері енергопостачання)», реєстр. №8095, відповідно до рішення Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки від 04.04.2018 року рекомендується Верховній Раді України прийняти за основу.

 

З повагою,

Народні депутати України                                                                          О.П. Продан

Д.О. Білоцерковець

Н.В. Агафонова

В.О. Іщенко

М.П. Паламарчук

І.М. Побер

Г.В. Ткачук

О.П. Лівік

Г.І. Тіміш

Ю.І. Соловей

О.В. Юринець

А.С. Євлахов

П.О. Різаненко

Д.І. Голубов

В.В. Карпунцов

О.І. Урбанський

Р.І. Горват

Д.Б. Макар’ян

І.М. Суслова

О.М. Велікін

ВІДПОВІДЬ ГОЛОВИ ВРУ від 18.06.2018 року

Можливість коментувати відключена.