Депутатське звернення до Голови Правління НАК “Нафтогаз” щодо договорів про надання юридичних послуг

Голові Правління

ПАТ «НАК «Нафтогаз України»

А.В. КОБОЛЄВУ

Щодо договорів про
надання юридичних послуг
ПАТ «НАК «Нафтогаз України»

Шановний Андрію Володимировичу!

На моє депутатське звернення від 11.07.2018 року №2429 до ПАТ «НАК «Нафтогаз України» ПАТ «НАК «Нафтогаз України» повідомлено листом від 15.08.2018 року №14-432/1.2.1/ВР-18, що договори оприлюднені на веб-порталах https://spending.gov.ua/edata та https://prozorro.gov.ua/.

За інформацією, розміщеною на веб-порталах https://spending.gov.ua/edata та https://prozorro.gov.ua/,  ПАТ «НАК «Нафтогаз України» у період з 2014 по 2018 роки укладено Договір від 04.09.2017 року № KWM-2017 вартістю 3000000.00 євро з KWM Europe LLP та Договір від 02.03.2017 року №AK-17 вартістю 204657.12 євро з Andreko Kinstellar Ugyvedi Iroda, інформації про інші відповідні договори на зазначених сайтах немає.

Керуючись статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас повідомити:

- чи були укладені ПАТ «НАК «Нафтогаз України» у період з 2014 по 2018 роки інші договори про надання юридичних послуг?

- чи укладені ПАТ «НАК «Нафтогаз України» нові договори про надання юридичних послуг в зв’язку із закінченням терміну дії зазначених вище договорів?

Якщо так, то:

- на який період укладено нові договори про надання юридичних послуг, з ким та яка вартість зазначених у них послуг?

Звертаю Вашу увагу, що частиною 2 статті 16 Закону України «Про статус народного депутата України» передбачено, що керівники підприємств, установ і організацій, об’єднань громадян, яким адресовано депутатське звернення, зобов’язані протягом 10 днів з моменту його одержання розглянути і дати письмову відповідь. У разі неможливості розгляду звернення народного депутата у визначений строк повідомити його про це офіційним листом з викладенням причин продовження строку розгляду. Строк розгляду депутатського звернення, з урахуванням продовження, не може перевищувати 30 днів з моменту його одержання.

Статтею 36 Закону України «Про статус народного депутата України» передбачено, що за невиконання законних вимог народного депутата або створення перешкод у його роботі, а так само у разі відмови або ухилення посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності і підпорядкування від своєчасного надання на вимогу народного депутата необхідної інформації та документації або подання завідомо недостовірної інформації зазначені посадові особи несуть адміністративну, кримінальну відповідальність, встановлену законом.

З повагою,

Народний депутат України                                                                Оксана ПРОДАН

Можливість коментувати відключена.