Депутатське звернення до Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг О.О. Кривенко щодо зловживання монопольним становищем постачальником електроенергії в Чернівецькій області

Голові

Національної комісії,

що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та

комунальних послуг

О.О. КРИВЕНКО

Шановна Оксано Олександрівно!

В Чернівецькій області постачальник електроенергії зловживає монопольним становищем і виставив рахунки на повторну оплату за січень 2019 року.

Так, в грудні 2018 року суб’єктам підприємницької діяльності рахунки виставляло АТ «Чернівціобленерго «Чернівецький РЕМ» за грудень 2018 року та авансом на січень 2019 року. Рахунки були оплачені протягом п’яти днів з дня їх отримання.

В січні ж рахунки виставило вже ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія «Чернівецький ЦОК» знову за січень 2019 року та авансом на лютий 2019 року.

Таким чином, за січень 2019 року споживачі змушені будуть платити двічі.

Для уникнення подвійної оплати за січень 2019 року, прошу Вас зобов’язати вказані підприємства провести взаєморозрахунки за січень 2019 року без участі споживачів та ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія «Чернівецький ЦОК» виставити нові рахунки за лютий 2019 року.

З повагою,

народний депутат України                                                            Оксана ПРОДАН

Можливість коментувати відключена.