Депутатське звернення до Голови Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Н.П. Южаніної щодо винесення на розгляд засідання Комітету законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання податкової відповідальності громадян», реєстр. №8109

Голові Комітету

Верховної Ради України

з питань податкової та

митної політики

Н.П. ЮЖАНІНІЙ

Шановна Ніно Петрівно!

На розгляді Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики знаходиться проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання податкової відповідальності громадян», реєстр. №8109 від 12.03.2018 року, поданий мною спільно з іншими народними депутатами України.

Даний законопроект був визначений одним із ТОП-10 пріоритетів бізнесу 2019 для економічного зростання країни, сформованих Національною бізнес-коаліцією та представлених на Форумі «Відповідальний діалог бізнесу та політиків», що відбувся 4 березня 2019 року за Вашої участі. Прийняття цього законопроекту дозволить зменшити фіскальне навантаження на платників податків до економічно обґрунтованого, дасть можливість вивести з тіні реальні доходи суб’єктів господарювання та фізичних осіб, створити умови для легалізації всього обсягу найманої праці, отримати додаткові надходження до пенсійного і соціальних фондів, державного та місцевих бюджетів, забезпечить створення робочих місць.

Враховуючи вищезазначене, прошу Вас винести на розгляд найближчого засідання Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання податкової відповідальності громадян», реєстр. №8109, та за результатами прийнятого рішення Комітету ініціювати якнайшвидше винесення даного законопроекту на розгляд Верховної Ради України.

З повагою,

народний депутат України                                                                 Оксана ПРОДАН

Можливість коментувати відключена.