Депутатське звернення до Голови Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Н.П. Южаніної щодо винесення на розгляд засідання Комітету питання щодо наслідків впровадження системи блокування реєстрації податкових накладних

Голові 

Комітету Верховної Ради України

з питань податкової та

митної політики

Н.П. ЮЖАНІНІЙ

Шановна Ніно Петрівно!

З 1 липня 2017 року сумлінні платники податків зіткнулися з проблемою масової зупинки реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, яка виникла у зв’язку із затвердженням критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН.

Незважаючи на те, що на базі Міністерства фінансів України було створено робочу групу з метою удосконалення алгоритму системи зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, проблема блокування реєстрації податкових накладних в ЄРПН сумлінними платниками податків не вирішена й досі.

Враховуючи вище зазначене, просимо Вас винести на розгляд засідання Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики 6 вересня 2017 року питання щодо наслідків впровадження системи блокування реєстрації податкових накладних та пошуку шляхів вирішення проблеми блокування реєстрації податкових накладних в ЄРПН сумлінними платниками податків.

До участі в засіданні просимо запросити фахівців Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України, бізнес-омбудсмена, а також представників реального сектору економіки.

З повагою,

Народні депутати України                                       Оксана ПРОДАН

                                                                                           Тетяна ОСТРІКОВА

Можливість коментувати відключена.