Депутатське звернення до Голови Комітету ВРУ з питань бюджету А.В. Павелка щодо виділення коштів на здійснення ремонту вул. Хотинської в м. Чернівці

Голові Комітету

Верховної Ради України

з питань бюджету

А.В. ПАВЕЛКУ

Щодо виділення коштів на здійснення
ремонту вул. Хотинської в м. Чернівці

Шановний Андрію Васильовичу!

Вулиця Хотинська в місті Чернівці є частиною магістральної дороги загального користування М-19 Ковель-Чернівці-Тереблече (М-19 495км+941 502км+234) та виконує функції об’їзної дороги. На сьогодні дорожнє покриття цієї вулиці перебуває в жахливому аварійному стані та є загрозою безпеки дорожнього руху. Виділених обласним бюджетом 3 000,00 тис. грн. вистачить тільки на ямковий ремонт половини дороги.

На моє депутатське звернення до Прем’єр-міністра України
В.Б. Гройсмана від 07.06.2019 року №2720 Міністерство фінансів України повідомило, що для підготовки пропозицій щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій утворено Комісію, до складу якої входять члени Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, яка і приймає відповідне рішення.

Керуючись статтею 16 Закону України “Про статус народного депутата України”, прошу Вас при розподілі субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій врахувати невідкладну потребу міста Чернівці та виділити 4 000,00 тис. грн. на ремонт проїзної частини вулиці Хотинської в місті Чернівці.

 

З повагою,

Народний депутат України                                                       Оксана ПРОДАН

Можливість коментувати відключена.