Депутатське звернення до Голови Комітету ВРУ з питань бюджету А.В. Павелка щодо розгляду законопроекту «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження)», реєстр. №2249а

Голові Комітету

Верховної Ради України

з питань бюджету

А.В. ПАВЕЛКУ

Шановний Андрію Васильовичу!

До мене, як до народного депутата України та представника Голови Асоціації міст України Віталія Кличка у Верховній Раді України, звернувся міський голова м. Нікополь Дніпропетровської області А.П. Фісак щодо нагальності розгляду та ухвалення Верховною Радою України проекту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження)», реєстр. №2249а від 02 липня 2015 року.

Наразі зазначений законопроект знаходиться на розгляді Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Керуючись статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України», з метою забезпечення цільового спрямування збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає у зоні спостереження та належного фінансування створення спеціальної соціальної інфраструктури у населених пунктах, які розташовані у 30-ти кілометровій зоні, прошу Вас ініціювати розгляд на найближчому засіданні Комітету Верховної Ради України з питань бюджету проекту Закону України Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження)», реєстр. №2249а від 02 липня 2015 року, та сприяти його включенню до порядку денного найближчого пленарного засідання Верховної Ради України.

З повагою,

народний депутат України                                                                Оксана ПРОДАН

Можливість коментувати відключена.