Депутатське звернення до Голови депутатської групи «Воля народу» Я.М. Москаленка щодо підтримки законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про правонаступництво України» щодо скасування дії актів СРСР на території України», реєстр. №4650

Голові

депутатської групи

«Воля народу»

Я.М. МОСКАЛЕНКУ

Шановний Ярославе Миколайовичу!

11 травня 2016 року мною спільно з іншими народними депутатами України було внесено на розгляд Верховної Ради України проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про правонаступництво України» щодо скасування дії актів СРСР на території України», реєстр. №4650, метою якого є скасування дії актів СРСР на території України та забезпечення формування єдиної самодостатньої нормативно-правової бази України.

Прошу Вас особисто та народних депутатів України, які входять до депутатської групи «Воля народу», підтримати прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про правонаступництво України» щодо скасування дії актів СРСР на території України», реєстр. №4650 від 11.05.2016 року, за основу під час його розгляду Верховною Радою України.

З повагою,

Народний депутат України                                                           Оксана  ПРОДАН

Можливість коментувати відключена.