Членам Нацради хочуть збільшити оклади та додати повноважень

Рада в 1-му читанні ухвалила законопроєкт щодо забезпечення незалежності Нацради з питань телебачення та радіомовлення.

За нього на засіданні ВР проголосували 269 нардепів.

Документом передбачається:

- урегулювання порядку подання кандидатур на посаду члена Нацради;

- створення конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на посаду членів ради, з метою обговорення запропонованих кандидатур і внесення на розгляд президенту подання по кожній кандидатурі з висновками та рекомендаціями;

- встановлюється чіткий та прозорий перелік вимог та обмежень до кандидатури на посаду члена Нацради;

- унормовано підстави дострокового припинення повноважень;

- удосконалюється оплата праці членів Нацради та працівників Апарату – встановити оклади на рівні 33 прожиткових мінімумів.

Так, кандидатом у члени Нацради може бути особа, яка відповідає наступним вимогам: є громадянином України та проживає в Україні не менше 5 останніх років, має вищу освіту, управлінський досвід та бездоганну репутацію, володіє високими морально-етичними якостями та здатна за станом здоров’я виконувати повноваження члена Нацради, останні 5 років працювала у сфері журналістики, права, телерадіомовлення або електронних комунікацій, володіє державною мовою відповідно до рівня, визначеного Нацкомісією зі стандартів державної мови.

Нацрада з телерадіомовлення, незважаючи на рішення суду, відмовляється продовжувати ліцензію місцевої радіокомпанії “Буковинська хвиля”. Про це написала у Facebook народна депутатка України 7-го і 8-го скликань Оксана Продан.

Джерело

Можливість коментувати відключена.